0212 501 25 41 - erdem@hedefmatbaacilik.com.tr
Amerikan Servis

Amerikan Servis

Amerikan servis kağıdı, şirketinizin marka değerini ve kalitesini gösterdiği kadar tek kullanımlık olduğu için temizlik ve hijyen yönünden gösterdiğiniz hassasiyeti de ön plana çıkaracaktır.
Amerikan Servis
Amerikan servis kağıdı, şirketinizin marka değerini ve kalitesini gösterdiği kadar tek kullanımlık olduğu için temizlik ve hijyen yönünden gösterdiğiniz hassasiyeti de ön plana çıkaracaktır. Kuşe kağıt amerikan servis, Kraft kağıt amerikan servis, 1. Hamur kağıt amerikan servis, Enzo kağıt amerikan servis, PVC Silinebilir malzeme amerikan servislerimizle restoran, cafe, otel, dinlenme tesisi, organizasyon şirketleri gibi tüm hizmet sektörü Firmalarına kaliteli, ekonomik ve hızlı çözümler sunmaktayız. Size özel tasarım ve fiyat bilgisi için lütfen iletişime geçin.
HEDEF MATBAACILIK Litros Yolu 2. Matbaacılar Sitesi 3. Kat 1NE 23 Topkapı / İstanbul Tel : 0212 501 25 41 Gsm: 0538 964 11 10 E-posta: erdem@hedefmatbaacilik.com.tr Web: www.hedefmatbaacilik.com.tr
Bu site Neta Website altyapısı ile hazırlanmıştır.
Daha iyi hizmet sunabilmek için web sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Web sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş sayılırsınız.
Amerikan Servis
Bizi Arayın