0212 501 25 41 - erdem@hedefmatbaacilik.com.tr
Katalog

Katalog

Katalog tasarımınız için grafik ekibizle iletişime geçebilirisiniz.
Katalog
Bir firmanın kurumsal kimliği dediğimiz kartvizit, Antetli kağıt, dosyalar, broşürler, kataloglar, promosyon ürünleri olan takvim ve ajanda gibi ürünleri, deneyimli ofset basım firmalarında bastırması onun profesyonelliğini göstermektedir. Çoğu firmanın kataloğu, çalışma hayatımızda elimize geçmektedir. Bazılarını hiç incelemeden bir kenara atar, bazılarını da masamızın üstünde başucu kitabı yaparız. Bunun nedeni, kataloğun verdiği mesajın bizde bıraktığı etkidir. Görsel olarak bir katalogda olan resimlerden ve metinlerden bilgi edinmek, bu bilgiyi alırken sıkılmamak çok önemlidir. Renklerin, resimlerin ve baskıda netliğin tam olması, metinlerin vereceği mesajı tam vermesi bir kataloğun en önemli noktasıdır. Promosyon olarak dağıtılacak ürünlerin basımında kullanılacak hassas uygulamalar, ancak işinde iyi olan ofset basım firmaları sayesinde olmaktadır. Çünkü ofset basım merkezleri, sizi yönlendirmeli ve tecrübelerinden faydalanmanızı sağlamalıdır. Bunu yaparken de kendi estetik ve görsel zevkinin gelişmiş olması gereklidir. Tüm bu nedenlerden, sizde firmanıza özgü tasarımlar ile hayata geçireceğimiz katalog, broşür, flyer, antetli, kartvizit, zarf, promosyon ürünleri için mutlaka bizimle iletişime geçin.
HEDEF MATBAACILIK Litros Yolu 2. Matbaacılar Sitesi 3. Kat 1NE 23 Topkapı / İstanbul Tel : 0212 501 25 41 Gsm: 0538 964 11 10 E-posta: erdem@hedefmatbaacilik.com.tr Web: www.hedefmatbaacilik.com.tr
Bu site Neta Website altyapısı ile hazırlanmıştır.
Daha iyi hizmet sunabilmek için web sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Web sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş sayılırsınız.
Katalog
Bizi Arayın